Wenzhou Chiefstone Ticaret ve Ticaret A.Ş.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite MIG mag Kaynak Makinası satış için
Makine markalama kalitesi iyi ve fiyatı uygun.

—— Peter

Kalitesi çok iyi. Satıcı ambalaja büyük önem veriyor. Hasar yok. Satıcı, makinenin çalışmasını sabırla yönlendirir.

—— Bay Smith

Ben sohbet şimdi

Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

1 2 3
Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd. Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd. Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Tanky
Yıllık satış : 1000000-10000000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 90% - 100%
Biz, Wenzhou Chiefstone C & T Co, Ltd a / k / a Sinoweld Üretici ve İhracatçı Çin'de özel bir kaynak ürünleri üreticisidir. Kendi ürünlerimiz dışında, Çin'in önde gelen kaynak ürünleri üreticileriyle çok yakın ve uzun vadeli bir ilişkimiz var. Mig Wire için ISO9001, CE, ANSI, CSA sertifikaları ve denizcilik sertifikaları ile kaynak makineleri, hava plazma kesme makineleri, kaynak veya kesme torçları, güvenlik malzemeleri, kaynak sarf malzemeleri ve diğerleri gibi her türlü kaynak ürününü sağlayabiliriz. Lloyds, ABS, DB, vb. Ürünlerimiz Avrupa standartlarına göre üstün kaliteye sahip ancak Çin'e rekabetçi fiyat veriyor. Ayrıca, tek elden alışveriş hizmetimiz müşterilerimizin zamanını ve maliyetini önemli ölçüde azaltacaktır. Kaynak ürünleri talebiniz için en iyi seçimi verebiliriz. Böylece firmamız dünya pazarında büyük beğeni topladı.

En önemli şey ürünlerimizin garantili olmasıdır. Üretim sırasında ve sevkıyat öncesinde, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için kontrol etmek üzere atölyeye veya işbirliği yapan fabrikalara gideceğiz. Çin'de kendi ofisi olarak çalışıyoruz! Biz senin gözleriniz.

Geçtiğimiz 15 yıl boyunca, kaynak ürünlerinin üretimi ve ihracatında değerli deneyimler kazandık. Bu zengin deneyim, 10 milyon dolardan fazla yıllık satış hacmi ile şirketimizin hızlı gelişmesini sağlar. Ayrıca firmamız yurtdışı müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten asla vazgeçmiyor. Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, ürünümüzü Amerika'daki AWS Welding Show'da ve Almanya'daki ESSEN Show'da başarıyla sergiledik. Müşterilerimiz tüm dünyada.

Özetle, firmamızın yedi çarpıcı avantajı, tüm kaynak ürünleri, zamanında teslimat, kusursuz hizmetler, hızlı iş geri bildirim sistemi, deneyimli ve verimli çalışanlar, garantili kaliteye dayalı rekabetçi fiyat ve gelişmiş iletişim yöntemlerini içermektedir. e-posta, faks, telefon, skype ve diğerleri.

Müşterilerimizin çoğu kaynak ürünlerinde lider ticaret şirketidir. Kaynak konusundaki tecrübemizle, müşterilerimizin daima pazarlarına uygun bir dizi kaynak ürünü geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Umarım yakında değerli müşterilerimizden biri olursunuz.

İletişim bilgileri
Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Tel: 86-577-8865-8821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)