Wenzhou Chiefstone Ticaret ve Ticaret A.Ş.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite MIG mag Kaynak Makinası satış için
Makine markalama kalitesi iyi ve fiyatı uygun.

—— Peter

Kalitesi çok iyi. Satıcı ambalaja büyük önem veriyor. Hasar yok. Satıcı, makinenin çalışmasını sabırla yönlendirir.

—— Bay Smith

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Şirketimizin yedi göze çarpan avantajı; tüm kaynak ürünleri, zamanında teslimat, kusursuz hizmetler, hızlı iş geri bildirim sistemi, deneyimli ve verimli çalışanlar, garantili kaliteye dayalı rekabetçi fiyat ve e-posta gibi gelişmiş iletişim yöntemlerini içermektedir. faks, telefon, skype ve diğerleri.

  Ürünlerimiz garantilidir. Üretim sırasında ve sevkıyat öncesinde, her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için kontrol etmek üzere atölyeye veya işbirliği yapan fabrikalara gideceğiz. Çin'de kendi ofisi olarak çalışıyoruz! Biz senin gözleriniz.

 • OEM / ODM
  Wenzhou Chiefstone C & T Co, Ltd a / k / a Sinoweld Üretici ve İhracatçı Çin'de özel bir kaynak ürünleri üreticisidir. Kendi ürünlerimiz dışında, Çin'in önde gelen kaynak ürünleri üreticileriyle çok yakın ve uzun vadeli bir ilişkimiz var.

 • Ar-Ge
  Profesyonel Ürünler sunmak bizim görevimizdir ve kalbimizde tutuyoruz. Ar-Ge ekiplerimiz, zamanımızın çoğunu ürünlerimizi geliştirmeye ve test etmeye adamakta ve ürünün kalifiye olmasını sağlamak için tek bir özellik testinde bile haftalar almaktadır.

İletişim bilgileri
Wenzhou Chiefstone Commerce & Trade Co., Ltd.

Tel: 86-577-8865-8821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)